СКІЛЬКИ КОШТУЄ ФОТОСЕСІЯ?

Вартість фотосесії залежить від обраного вами пакету послуг. Ціни на фотосесію можна подивитись в розділі "ПРАЙС".

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ДАТУ ФОТОЗЙОМКИ?

Щоб забронювати дату, напишіть мені в розділі «КОНТАКТИ» або зв'яжіться зі мною будь-яким зручним способом. Після підтвердження дати та внесення передоплати, дата зйомки буде заброньована за Вами.

ЯКУ КІЛЬКІСТЬ ФОТОГРАФІЙ МИ ОТРИМАЄМО?

В середньому за 1-годинну зйомку виходить +/- 100 оброблених фотографій. Залежно від насиченості і тривалості зйомки, фотографій може бути більше.

ЯК ШВИДКО ВИ ВІДДАЄТЕ ГОТОВІ ФОТО?

Зазвичай, на обробку фотографій іде близько трьох тижнів. Якщо фотографії потрібні терміново, то можемо обговорити і узгодити терміни саме для вас.

ЩО ТАКЕ ОБРОБКА ФОТО І ЯК ВИГЛЯДАЄ?

Нижче Ви можете побачити приклад вихідного файлу і обробленого та зрозуміти в чому різниця і як буде виглядати моя обробка, так само можна ознайомитися з моїми роботами в розділі "ПОРТФОЛИО".

ДЕ ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ? ФОТОГРАФУЄТЕ ЗА КОРДОНОМ?

Я живу в Чернігові, але так само знімаю і в інших містах, напишіть мені і я зв'яжуся з Вами, щоб уточнити можливість зйомки.

ЧИ МОЖЕ ЗЙОМКА ЗАЛИШИТИСЯ КОНФІДЕНЦІЙНОЮ?

Да може. Я лояльна до своїх клієнтів, завжди іду на зустріч і виконую прохання про НЕ публікації фото в мережі.
Щоб уникнути незручних ситуацій, попереджуйте будь ласка перед зйомкою або по закінченню її відразу про НЕ публікації, не затягуйте до того моменту, коли фото публікуються, а ви починаєте потім просити не робити цього.

Залишилися питання?

Напишіть мені і я зв'яжуся з вами протягом 24 годин,

щоб відповісти.

——— ЗАМОВИТИ ЗЙОМКУ ———


У цьому віконці залиште заявку на вашу фотосесію. Розкажіть про вашу подію, місце, опишіть всі побажання, які у вас є. Я зв'яжуся з вами протягом 24 годин і ми обговоримо деталі вашої зйомки.
Або просто зателефонуйте мені за номером:

+38 (095) 54-82-420

ЗАМОВИТИ ЗЙОМКУ
 
Щоб замовити фотосесію заповніть форму: